Type C

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій – структурний підрозділ Навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Створена у 2003 році для підготовки фахівців спеціальності “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”. Кафедра готує бакалаврів з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, фахівців з інформаційних технологій для проектно-конструкторської, виробничо-управлінської, експериментально-дослідницької професійної діяльності. 2014 року на кафедрі відкрито магістратуру зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки (Освітні вимірювання)», випускники якої отримують кваліфікацію магістра з освітніх вимірювань, професіонала в галузі інформації та інформаційного аналізу; інспектора навчального закладу; викладача вищого навчального закладу. 2017 року кафедрою ліцензувано нову спеціальність для освітнього ступеня “Бакалавр”Середня освіта (Інформатика), для підготовки учителів інформатики, також в цьому році затверджено нову освітню програму для  підготовки магістрів за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки (Інформаційно-комунікаційні технології в освіті)».

Сьогодні кафедра АКІТ – це штат з 18 висококваліфікованих спеціалістів і магістрів, 11 з яких доктори та кандидати наук, 107 студентів та 215 випускників, сотні публікацій, десятки захищених випускних робіт та навчально-наукових проектів.

АКІТ – це родина, яка радо вітає, навчає та виховує свої членів. Приєднуйтесь до нас, розвивайтесь разом з нами! #МИЖАКІТ