Викладачі кафедри АКІТ зареєстрували права на ціфрові сервіси

Викладачі кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Валерій Гриценко, Людмила Васюра разом із першим проректором Василем Мойсієнком зареєстрували авторське право на твір № 128103 «Комп’ютерна програма “е-Кадри”» (сервіс призначений для зберігання актуальної кадрової інформації про співробітників університету). Друге свідоцтво про авторське право команда у тому ж складі отримала на твір № 128105 «Комп’ютерна програма “е-Штат”» (сервіс призначений для формування кафедрами штатних формулярів співробітників на навчальний рік).

Цифрові сервіси «е-Кадри» і «е-Штат» впроваджені та інтегровані до інформаційно-аналітичної системи управління бізнес-процесами «е-Університет» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького і в межах цифрової трансформації використовуються відповідними підрозділами у своїй роботі.
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького