Вітаємо на оновленому сайті кафедри АКІТ

Представляємо оновлення та редизайн сайту кафедри автоматизації та комп’ютерно-Інтегрованих технологій навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Цей захоплюючий крок уперед для комунікації, доступності та зручності інформації для студентів, викладачів і усіх зацікавлених сторін. Оновлений сайт пропонує сучасний дизайн та вдосконалену навігацію, щоб забезпечити користувачам максимально комфортний досвід взаємодії.

Оновлення сайту має на меті стати центром інформації щодо актуальних подій, проєктів, досягнень кафедри та підтримувати нашу академічну спільноту. Він також надасть можливість отримувати важливі оголошення і сповіщення, контактну інформацію та зворотній зв’язок.

Запрошуємо усіх відвідувати оновлений сайт кафедри, а також допомагати нам розвиватись й надалі. #МИЖАКІТ