Відбулись збори першокурсників!

21 серпня 2024 року відбулася зустріч першокурсників спеціальностей 174 Автоматизація, комп`ютерно-інтегровані технології та робототехніка, 014.09 Середня освіта (Інформатика) та їхніх батьків з адміністрацією ННІ ІНФОТЕХ, завідувачами кафедр, тьюторами академічних груп, представником студентського містечка, учасниками Фабрики музичного мистецтва “Voices” та самодіяльного ансамблю народного танцю “Черкащанка”.

Батьків першокурсників ознайомили з особливостями організації освітнього процесу в університеті, правилами отримання академічної і соціальної стипендії, організацією дозвіллєвої діяльності, роботою студентського самоврядування та особливостями поселення і проживання в гуртожитках.

Щиро віримо, що навчання відкриє першокурсникам нові можливості професійного та особистісного зростання!