Відбувся тренінг з написання кваліфікаційних бакалаврських робіт

Викладачі кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ННІ інформаційних та освітніх технологій професорка Галина Луценко та доцентка Оксана Подолян провели онлайн-тренінг для студентів четвертого курсу спеціальностей 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології та 014.09 Середня освіта (інформатика) щодо вимог і правил написання кваліфікаційних бакалаврських робіт. Цей захід був спрямований на підготовку майбутніх випускників до успішного завершення їхньої освітньої програми. Під час тренінгу студенти отримали детальну інформацію про структуру та формат кваліфікаційних робіт, а також про методи дослідження та аналізу даних. Особлива увага зверталася на інструктування студентів щодо дотримання вимог академічної доброчесності. Вони отримали відповіді на всі свої запитання щодо процесу підготовки робіт, що допоможе їм у подальшій підготовці до написання власних наукових праць. Цей тренінг став частиною ініціативи кафедри АКІТ з підвищення якості освіти та підготовки студентів до майбутньої діяльності в професійній сфері. Викладачі сподіваються, що отримані знання та навички допоможуть студентам досягти високих результатів у їхній академічній та професійній кар’єрі.